Prijzen
€ 1030,-
PRIJS p/maandOp aanvraag
Prijs is per: appartement
BIJKOMENDE KOSTEN
Administratie/reserveringskosten: 1x 34,95 euro
Vraag vrijblijvend een offerte aan, wij versturen u dan een overzicht met de totaalprijs.
De aanbetaling van 25% dient u binnen 7 dagen na factuurdatum te hebben voldaan. Pas als de betaling binnen is, is de boeking definitief. Het resterende bedrag van 75% dient u te voldoen uiterlijk 2 weken vóór aankomst. Last minute boekingen dienen vooraf aan uw bezoek 100% te zijn voldaan. Bij niet tijdige betalingen vervallen alle op ons te verhalen aanspraken.
Elektra en water is inclusief voor normaal verbruik. Bij hoog verbruik wordt dit in rekening gebracht
Bijkomende kosten:
* Toeristenbelasting 7%
* 3 en 4 persoon per boeking €12,50 extra
* Schoonmaakkosten €100,- per verblijf (tussenschoonmaak optioneel bij te boeken)
* Servicekosten €125,-
Indien u een late check-out wilt (na 11:00 uur) of een early check-in (voor 16.00uur) dan is dat mogelijk bij beschikbaarheid. Vraag ons naar de eventuele bijkomende kosten.
BORG350 (in EURO tenzij anders vermeldt)
ANNULERINGSVOORWAARDEN
Annulering door de huurder dient altijd schriftelijk (per post of per e-mail) te geschieden. Annulering is enkel geldig als u binnen de termijn een bevestiging hebt gehad.
Hiervoor gelden de volgende regels:
Annuleren tot 90 dagen voor aankomst: restitutie van aanbetaling.
Annuleren vanaf 90 dagen tot 28 dagen voor check-in: huurder is aanbetaling van 25% verschuldigd.
Annuleren vanaf 28 dagen tot 10 dagen voor check-in: huurder is 50% verschuldigd.
Annuleren vanaf 10 dagen voor aankomst: huurder is 100% van het totaalbedrag verschuldigd.
In geval van no show of vervroegd vertrek: huurder is het volledige huurbedrag verschuldigd.
In geval van annulering onzerzijds worden eventueel al betaalde gelden gerestitueerd.
In geval het door huurder gereserveerde object onverhoopt niet beschikbaar is of komt, is verhuurder gerechtigd huurder een door verhuurder te bepalen gelijkwaardige of betere vervangende accommodatie ter beschikking te stellen. Huurder zal in dat geval verhuurder nimmer in rechte kunnen aanspreken
Beschikbaarheid
Over het huis
Dit is een appartement op de eerste verdieping van een appartementengebouw op het mooie Royal Palm Resort. Dit ruime, lichte, smaakvol ingerichte 2-slaapkamer appartement heeft een groot terras en panorama uitzicht op de Caribische zee. Over parkeren hoeft u zich ook geen zorgen te maken, bij het appartement zit een (gratis ) privé parkeergelegenheid. Een bijkomend voordeel van dit hoger gelegen resort is dat u altijd over een heerlijk verkoelende briesje beschikt.
De keuken is compleet uitgerust met vaatwasser, oven, magnetron, Nespresso apparaat en Amerikaanse koelkast met koud water en ijsblokjes dispenser. Het appartement heeft twee slaapkamers met tweepersoonsbedden, twee badkamers met douche en toilet. Daarnaast is er nog een gastentoilet. De slaapkamers én de woonkamer zijn voorzien van airco’s. Door de openslaande deuren in de living loopt u het terras met zeezicht op
Details van het huis
- 140m2
- Slaapkamers: 2
- Tweepersoonsbed: 2x
- Badkamers: 2
- Maximaal personen: 4
- Airco
- Internet
- Warm water
- Zwembad
- Afwasmachine
- Bedlinnengoed
- Beveiliging
- Handdoeken (douche)
- Kluis
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Open keuken
- Oven
- Parkeergelegenheid
- Wasmachine
- Waterkoker
- TV
Airco
Internet
Warm water
Zwembad
Bijzonderheden
Zwembad is gedeeld op het terrein.
Details omgeving
Het Royal Palm Resort is een rustig en goed onderhouden privé resort. Het biedt een betoverend uitzicht op de oceaan en de aangelegde omgeving. De toegang wordt bewaakt door 24/7 beveiliging. Het resort beschikt over een ruim en mooi zwembad met uitzicht op de zee. Het zwembad is op slechts een halve minuut lopen vanaf de accommodatie.
Piscadera ligt heel centraal, maar is over het algemeen een rustiger gedeelte van het eiland. Binnen 10 minuten met de auto vindt u goede winkels, restaurants en bars. Het Curaçao Marriott Beach Resort ligt net naast het resort en biedt verschillende restaurants en bars van hoge kwaliteit, evenals een prachtig strand en een groot zwembad, met het aanschaffen van een dagpas kunt u daarvan gebruik maken.
Ook op sportief gebied zit u goed op het Royal Palm Resort met een duikschool en fitness clubs in de buurt. Daarnaast bevindt zich net buiten het resort een promenade waar u aan het begin of einde van de dag een heerlijk stuk kunt (hard) lopen of fietsen.
Details van de omgeving
- Dichtbij strand
- Dichtbij zee
- Natuurlijke omgeving
- Rustige omgeving
Royal Palm Resort , Piscaderaweg, Willemstad, Curaçao