Prijzen
€ 825,-
PRIJS p/maandOp aanvraag
Prijs is per: volledige woning
BIJKOMENDE KOSTEN
Administratie/reserveringskosten: 1x 34,95 euro
30% aanbetaling (in EURO tenzij anders vermeldt)
ANNULERINGSVOORWAARDEN(Onverminderd de Algemene Voorwaarden van CasaCama.com)
Beschikbaarheid
Over het huis
Prachtige vakantiewoning in een mooi en rustig deel van Bonaire. Onze woning is zó gebouwd, dat de wind er dankzij de inbraakveilige "shutter" ramen lekker doorheen kan waaien.
Er is een eigen privé terras met tafel en comfortabele verstelbare stoelen en er is een Weber bbq aanwezig en ook nog een elektrische bbq. En een hangmat! Het terras ligt altijd geheel of gedeeltelijk in de schaduw en ligt op de wind.
In en om het hele huis heb je gratis toegang tot ons WiFi netwerk met breedband internet en in de woonkamer staat een flatscreen met digitale kabelTV (incl. Ned1 en 2).
De auto kan voor het huis worden geparkeerd op eigen grond of op de inrit achter het hek.
Het huis heeft een zeer complete en gezellige inrichting.
Er is een comfortabele zithoek bij de tv met een fijne bank en een aantal fauteuils, een grote salontafel en een plafondventilator.
Buiten staat een eethoek, maar ook binnen staat een eetkamertafel met 6 rotan stoelen.
De keuken heeft voldoende kastruimte om alle spullen in kwijt te kunnen. Er is o.a. een 4-pits gasstel, een grote koelkast met vriezer, ijsblokjesmachine, een senseo, waterkoker, blender etc.
Er zijn strandstoelen en een koelbox aanwezig om mee te nemen naar het strand.
De woning is voorzien van zowel 110v als 220v.
Je slaapt op een 2-persoons lits-jumeaux van 180 cm breed. Het bed is voorzien van verstelbare Auping-spiralen en goede matrassen.
De grote kasten naast het bed bieden voldoende opbergruimte. In de slaapkamer is zowel een fluisterstille inverter airco als een plafondventilator aanwezig.
De badkamer heeft een ruime douche met warm en koud water, een wastafel en een toilet.
Het is mogelijk om tijdens het verblijf onze jeep of pickup te huren vanaf 35 dollar per dag.
Er is een privé zwembad aanwezig.
Er is ook een appartement te huur op dit adres.
Details van het huis
- 112m2
- Slaapkamers: 1
- Tweepersoonsbed: 1x
- Badkamers: 1
- Maximaal personen: 2
- Airco
- Internet
- Warm water
- Zwembad
- Afwasmachine
- Bedlinnengoed
- Handdoeken (douche)
- Kluis
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Open keuken
- Oven
- Wasmachine
- Waterkoker
- Tuin
- TV
Airco
Internet
Warm water
Zwembad
Bijzonderheden
Inclusief handdoeken & linnengoed.
Inclusief eindschoonmaak.
Inclusief breedband internet (draadloos).
Inclusief gas, elektra & water (bij normaal gebruik).
Inclusief transfers.
Tevens bestaat de mogelijkheid om een Suzuki grand vitara jeep of een Toyota Pickup te huren vanaf 35 dollar per dag.
Details omgeving
Op loopafstand (ongeveer 500m ) vind u een van de weinige natuurlijke stranden van Bonaire "Bachelor Beach". Hier kunt je heerlijk zwemmen, snorkelen en natuurlijk ook prachtig duiken.
Kralendijk Centrum is ongeveer 5km en Sorobon ligt op ongeveer 6km. Sabal Palm is dus een uitstekende uitvalsbasis om Bonaire te verkennen.
Details van de omgeving
- Dichtbij strand
- Dichtbij vliegveld
- Dichtbij zee
- Rustige omgeving
Sabal Palm A WOONHUIS, Belnem, Belnem, Bonaire