Prijzen
€ 125,-
PRIJS p/maand€ 425,-
Prijs is per: kamer
BIJKOMENDE KOSTEN
Administratie/reserveringskosten: 1x 34,95 euro
Exclusief: Gebruik airco SRD 30/dag
Maaltijden niet inbegrepen wel ontbijt mogelijk en mee te eten in overleg met de kok tegen vergoeding.
Fietshuur mogelijk, auto huren mogelijk.
Was service tegen vergoeding van SRD 30/was
Gratis WiFi
Shuttle airport mogelijk.
€100,= (in EURO tenzij anders vermeldt)
ANNULERINGSVOORWAARDEN
Vanaf 1 maand voor aankomst volledige betaling.
(Onverminderd de Algemene Voorwaarden van CasaCama.com)Beschikbaarheid
Over het huis
Nederlandse eigenaresse met Surinaams -Nederlandse partner woont op de bovenverdieping, beneden in 2018 gebouwde kamers(3) volledig ingericht en schoon.
Huis staat in een rustige woonwijk met op loopafstand supermarkt, diverse eetgelegenheden en bushalte. 10 minuten fietsen van centrum, fietsen zijn te huur. Ontbijt en met de pot mee eten mogelijk tegen vergoeding.
We verhuren dus prive kamers met gedeelde faciliteiten, er zijn totaal 3 kamers ieder geschikt voor 2 personen. Dagelijks worden douche en toilet schoon gemaakt. Gasten komen graag terug vanwege de goede sfeer en nette accomodatie.
Details van het huis
- 66m2
- Slaapkamers: 3
- Tweepersoonsbed: 3x
- Badkamers: 1
- Maximaal personen: 6
- Airco
- Internet
- Bedlinnengoed
- Beveiliging
- Handdoeken (douche)
- Koffiezetapparaat
- Magnetron
- Open keuken
- Parkeergelegenheid
- Wasmachine
- Waterkoker
- Tuin
- TV
Airco
Internet
Bijzonderheden
Alle kamers zijn voorzien van ventilator, airco, tv, klamboe,veiligheidsglas/raam en dievenijzer, 110 &220 Volt aansluiting, Wifi. Aan de voorzijde recent een zonnescherm geplaatst.
Rondom het huis mogelijkheid tot genieten van zon of schaduw. An de achtertuin grenst een strook bush met rode brulapen( maken geen herrie), luiaards, leguanen etc.
Eigenaresse is (kinder) verpleegkundige met eigen wondzorg praktijk ( in oprichting), partner is kok en regelt de technische storingen/onderhoud en wonen op de boven verdieping, maar zijn regelmatig beneden te vinden. We vinden een huiselijke sfeer belangrijk, en hopen dat u een fantastisch verblijf zult hebben met onvergetelijke indrukken van dit prachtige land.
Gezamenlijke koelkast met koude drankjes tegen vergoeding verkrijgbaar.
Details omgeving
Rustige en veilige wijk. Leuke Bush achter het huis met brulapen en luiaards.
Gelegen in een rustige woonwijk die aansluit op de drukke Kwattaweg. Wegen goed begaanbaar, ook bij regen.Nabij bushalte, supermarkt, Chinees restaurant Kwan Tai, Roti shop, Subway, warung, cambio, tankstation, slagerij Rosignol, bakkerij, beauty salon, kapsalon.
Details van de omgeving
- Dichtbij winkels
- Rustige omgeving
Brasaring , Paramaribo, Suriname